Sildid

, , , ,

Mööbli puhul armastan kasutada võimalikult palju vineeri, sest on ju tegemist kvaliteetse nn päris puidust (kasest) materjaliga, hea pinnatugevuse, kõrge niiskus- ja veekindlusega ning mõnda aega juba vägagi populaarse tootega.

Kasevineeri puhul on võimalikke pinnaviimistlusvõimalusi päris palju – tooni andmiseks võib seda peitsida, pinnakatteks on võimalik õlitada, vahatada, värvida, lakkida; sõltuvalt vastava toote kontseptsioonist on võimalik kombineerida vägagi erinevaid tehnilisi lahendusi.

Kliendiga sai läbi arutatud mõningad tehnilised detailid, nt sai kasutatud vaikselt sulguvaid hingesid ja täisavanevaid vaikselt sulguvaid sahtlisiine – siinkohal oli abiks Mööblifurnituur.

Vineerköök

Viimistlus on valge peits + lakk uste, sahtlite ja sisemiste riiulite puhul, tumedam pruun peitss karkassi, sokli, töötasapinna ääre ning välimiste riiulite puhul; töötasapind ise on kaetud väga tugeva kõrgsurvelaminaadiga, mis tooni poolest sai kokku sobitatud pruuni peitsitooniga.

Pliidiplaat on töötasapinda süvistatud, sama ka kraanikausi puhul.

Õhupuhastikapp sisaldab klassikaliselt maitseaineriiuleid.

Köögikubu on väljatõmmatav, kuid esmapilgul peidus:

Töötasapinnavalgustuse jaoks on ülemiste kappide alla peidetud väga mugav LED-ribavalgustus:

Valamu on osaliselt töötasapinda süvistatud.

Valgustus on terves ulatuses

Samamoodi on väga praktiline, kuid õdusa meeleolu loov alumine soklivalgustus:

Nurgakapi puhul sai kasutusele võetud kaval ja praktiline viltuse otsaga riiul – vältimaks ebamäärast ning kaunikesti mittepraktilist nurgakarusselli :

Mahutab hästi ka suuremaid asju ning on hõlpsasti ligipääsetav.

Pildil paremal pool on nähtav köögiga kokkusobitatud disainkast-viisnurk, mida saab fantaasiarikkalt kasutada :)